PATERY – MISY

MISA CZARNY DĄB  MISA CZARNY DĄB  MISA CZARNY DĄB  MISA CZARNY DĄB  MISA CZARNY DĄB  MISA CZARNY DĄB

MISA CZARNY DĄB  art-wood-kawkowo-patera2  art-wood-kawkowo-patera3  art-wood-kawkowo-patera-buk  art-wood-kawkowo-patera  art-wood-kawkowo-patera-wiazowa

art-wood-kawkowo-patera-orzechowa  art-wood-kawkowo-patera-orzech  art-wood-kawkowo-patery-orzech  art-wood-kawkowo-patery-orzechowe

Każda patera ma swój unikalny wymiar i kształt. Są przeznaczone jako ozdoba „sama w sobie” lub jako przedmiot praktyczny służący do przechowywania lub prezentowania.

Na patery są przeznaczone najbardziej ekskluzywne i wyselekcjonowane gatunki i kawałki drewna (ORZECH, CZARNY DĄB, WIĄZ), które są perfekcyjnie dopracowane. Patery to prawdziwa wizytówka miejsca, w którym będzie stała. Drewno jest zabezpieczone minimum 2 warstwami twardego olejo-wosku, przez co uzyskuje się wyczuwalną pod ręką dodatkową gładkość oraz połysk drewna. Konserwacja- przecieranie suchą ścierką.

Wymiary: długość: 30-40 cm, szerokość: 30-40 cm, wysokość: około 3-4 cm. Waga w zależności od wielkości i gatunku drewna od 1 do 1,5 kg. Niektóre patery dają się ze sobą łączyć.

foto: Tomasz Wróblewski, Joanna Barchetto